İletişim Bilgileri

Mentha Hijyen ve Sağlık Ürünleri

 • Yetkili Kişi: MURAT ÜRÜN
 • Telefon numarası: +90 (312) 446-46-81, (505) 2867020
 • MSN: mentha@hotmail.com.tr
 • Skype: menthahijyen
 • Adres: Reşit Galip Caddesi 7 / 4 GOP, çankaya, Ankara, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
BİTKİ  ÖZLÜ  MASAJ  JELİ

BİTKİ ÖZLÜ MASAJ JELİ

TEDAVİ ETMEZ DESTEKLEYİCİDİR.
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: MURAT ÜRÜN
 • Telefon numarası: +90 (312) 446-46-81, (505) 2867020
 • MSN: mentha@hotmail.com.tr
 • Skype: menthahijyen
 • Adres: Reşit Galip Caddesi 7 / 4 GOP, çankaya, Ankara, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Orjell Bitki Özlü Masaj Jeli

Zaman zaman cereyanda kalma neticesinde sırt, omuz, kulunç, diz vb.çeşitli organlar dayanlımaz ağrılara sebep olur. İnsanlar uykudan uyandığında kimi zaman boyun tutulmaları ve hareket güçlüğü çekmektedir. Özellikle yaşlılık dönemlerinde kronik romatizmalar, kireçlenmeler şiddetli ağrılarla yaşamı çekilmez hale getirir. Baş ağrıları halk dilinde hamlık diye tabir edilen yorgunluk ağrıları , auralı migren ağrıları, sinüzit ağrıları da ayrı bir dert olur insanlar için. Sürekli seyahat etmek zorunda olan ve uzun süre araç kullananlar, kulunç ve bacak kasları, kol kasları gibi sıkıntılara maruz kalırlar. Bilgisayr ile çok sık çalışmak zorunda kalnlar, öğrenciler, ofis çalışanları sık sık boyun ve bel tutulmaları ile savaşmak zorundadırlar. Bütün bu ağrıları dindirmek, rahatsızlıklardan kurtulmak için ayrı ayrı yöntemler vardır. Bizler Orjell olarak sizlere sağlıklı ve doğal bir çözüm öneriyoruz. Orjell Bitki Özlü Masaj Jeli formülünde kesinlikle hiçbir zararlı kimyasal, alkol ve uyuşturucu özelliği taşıyan maddeler barındırmaz. Orjell Bitki Özlü Masaj Jeli içerdiği naturel ürünler aracılığıyla kireçlenme, kulunç, diz ağrısı kas spazmları, burkulma, üşütme, darbe ve kas gerilmelerinde yaşlılık neticesi ortaya çıkan romatizma ağrıları, halk dilinde hamlık diye tabir edilen yorgunluk ağrıları vb. nedenlerle oluşabile ağrıların rahatlamasına yardımcı olur.

Orjell Bitki Özlü Masaj Jeli bitki özlerinin makro ve mikro ölçülerde hazırlanması sonucu elde edilmiş Naturel bir üründür. Emilimi çok kuvvetli ve süratli olmasından dolayı etkisini çok kısa süre içinde fark ettirir. Orjell Bitki Özlü Masaj Jeli Naturel bitki özleri sayesinde uygulandığı bölgede rahatlama ve kas geriliminin meydana getirdiği kasılmaların rahatlamasına yardımcı olur.

Orjel Bitki Özlü Masaj Jeli; Sırttaki kas ağrıları,
Mafsal ağrıları,
Nevralji,
Kas spazmları,
Kireçlenmeler ve benzeri durumlar,
Kas ağrıları,
İncinme, burkulma,
Kas ezilmesi gibi travmatik durumlar,
Kramplar,
Menisküs,
Göğüs kaslarındaki kasılma ve ağrılar,
Baş ağrıları, auralı migren ve sinüzit ağrıları,
Romatizmal ağrılar,
Kulunçlar,
Boyun tutulması,
Diz kireçlenmeleri ibi durumlarda rahatlamanıza yardımcı olduğu gibi SPA Merkezlerinin vazgeçilmez rahatlatıcı ürünüdür.

Kullanım Şekli

Orjell Bitki Özlü Masaj Jeli uygulancak bölgeye yeteri kadar sürülmek suretiyle sabah ve akşam en az 3'er dk dairesel hareketlerle masaj yapılarak derinin tamamen emmesi sağlanır. Kronik romatizmal ve kireçlenmeye bağlı ağrıların rahatlamasına yardımcı olmak amacıyla bir ay süre ile düzenli bir şekilde sabah ve akşam uygulanması mutlak tavsiye edilir. Orjell Bitki Özlü Masaj Jelini hamile ve emziren bayanlar güvenle kullanabilir. Herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

Ticiz.com'un rehber kategorisi: Ankara'daki Masaj yağı
Oluşturma tarihi: 10.04.2012 21:57
Düzenleme tarihi: 26.01.2018 19:24