İletişim Bilgileri

Mentha Hijyen ve Sağlık Ürünleri

 • Yetkili Kişi: MURAT ÜRÜN
 • Telefon numarası: +90 (312) 446-46-81, (505) 2867020
 • MSN: mentha@hotmail.com.tr
 • Skype: menthahijyen
 • Adres: Reşit Galip Caddesi 7 / 4 GOP, çankaya, Ankara, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
BİTKİ  ÖZLÜ  MASAJ  KREMİ

BİTKİ ÖZLÜ MASAJ KREMİ

Orjell'in içeriğinde; Sedir Yağı, Nane Yağı, Kekik Yağı, Okalüptüs Yağı, Biberiye Yağı, Susam Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı bulundurmaktadır.
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: MURAT ÜRÜN
 • Telefon numarası: +90 (312) 446-46-81, (505) 2867020
 • MSN: mentha@hotmail.com.tr
 • Skype: menthahijyen
 • Adres: Reşit Galip Caddesi 7 / 4 GOP, çankaya, Ankara, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Orjell Bitki Özlü Masaj krem bitkisel maddelerden yapılmış bir üründür. Temel olarak bitkisel bir ürün olduğundan dolayı kullanım açısından kolay bir ürün özelliği taşır.
Boyun tutulmanız mı var? Çok rahat olarak Orjell Bitki Özlü Masaj Kremi kullanarak tutulan bölgeye masaj yapmanız sizi rahatlatmaya yeterlidir.
Kas bölgenizdeki spazm durumlarında Orjell Bitki Özlü Masaj Kremi kullanarak ağrıları rahatlatabilirsiniz.
Özetleyecek olursak Orjell Bitki Özlü Masaj Kremi sizin bir çok ağrılarınızı rahatlatmak üzere bitkisel bir üründür. Ayrıca yapılan araştırmalar sonucunda genel olarak herhangi bir yan etkisinin olmadığı sonucuna varılmıştır.

Orjell Bitki Özlü Masaj Kremi doğanın eşsiz faydalarını sizlere sunmak adına özel yağların makro ve mikro ölçüde hazırlanması ile ortaya çıkmıştır.

Orjell Bitki Özlü Masaj Kremini vücudunuzun ağrı bulunan bir çok bölgesinde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece ağrılı bölgenize 3 dk masaj yaparak bu kremi emdirmektir.
Vücudunuzun herhangi bir bölgesinde romatizmal veya kireçlenmeye bağlı ağrılarınızda rahatlamanız açısından fayda gösterir. Menisküs kaynaklı diz ağrısı olan kısımlara Orjell Bitki Özlü Masaj Kremini rahatlamak amacı ile kullanabilirsiniz. Her türlü eklem bölgesinde, eklem hareketlerinizi engelleyen durumlarda Orjell Bitki Özlü Masaj Kremi kullanabilirsiniz.
Başlıca rahatlamanıza yardımcı olduğu durumlar kas spazmları, kas ağrıları, mafsal ağrıları, sırt bölgesinde yaşanabilecek kulunçlar, herhangi bir bölgede meydana gelebilecek ezilme ve burkulma durumları, romatizma ağrıları, kol-kas ağrıları ve kireçlenmelerdir.

Ancak unutulmamalıdır ki bu tarz rahatsızlıklarda mutlaka bir uzman tarafından destek alınması gerekmektedir. Orjell Bitki Özlü Masaj Kremi diğer bir çok üründen daha güvenilir bir üründür. Asla içerisinde herhangi bir zararlı madde barındırmaz.

Orjell Bitki Özlü Masaj Kremi Kullanım Şekli

Orjell Bitki Özlü Masaj Kremi uygulanılacak bölgeye yeteri kadar sürülmek suretiyle sabah ve akşam en az 3'er dairesel hareketlerle masaj yapılarak derinin tamamen emmesi sağlanır. Kronik romatizmal ve kireçlenmeye bağlı ağrıların rahatlamasına yardımcı olmak amacıyla bir ay süre ile düzenli bir şekilde sabah ve akşam uygulanması mutlak tavsiye edilir.Orjell Bitki Özlü Masaj Kremini hamile ve emziren bayanlar güvenle kullanabilir. Herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

Ticiz.com'un rehber kategorisi: Ankara'daki Spa malzemeleri ve ürünleri
Oluşturma tarihi: 10.04.2012 21:51
Düzenleme tarihi: 26.01.2018 19:24